Wydawnictwo

Self-publishing to w zasadzie najprostszy sposób na wydanie własnej książki lub publikacji.

Niestety  nie każdy autor odnajdzie się zarówno w roli wydawcy, dystrybutora jak i marketingowca w jednym. Dlatego warto skorzystać z pomocy ekspertów, z wieloletnim doświadczeniem, którzy znają się na publikowaniu, promowaniu i sprzedaży książek.

Strategia marketingowa

Dobra strategia marketingowa i plan działań to podstawa każdego biznesu. W teorii każdy ma świadomość, że trzeba wszystko zaplanować i spisać, ale w praktyce mało który początkujący autor to robi. Niestety w dzisiejszych czasach, aby nie zaprzepaścić szansy i możliwości już na starcie, wszystko wymaga przygotowania i planu.  Trzeba przeanalizować rynek, konkurencję i planowany produkt, ustalić politykę cenową, sporządzić plan sprzedaży i dystrybucji, a następnie plan reklamowy i promocyjny. Co więcej wszystkie zaplanowane działania powinny być realizowane w odpowiednim czasie i miejscu. Brzmi strasznie? Nie dla nas. Możemy to zrobić za Ciebie.

Edycja i grafika

Oferujemy kompleksowe usługi edytorskie, pomoc redaktorów i grafików. Pomożemy w profesjonalnej korekcie, redakcji, projekcie graficznym okładki oraz  w składzie i łamaniu.

Druk

Wydrukujemy dowolną ilość egzemplarzy Twojej książki. Masz do wyboru różne rodzaje oprawy oraz papieru. Gwarantujemy wysoką jakość druku. Dodatkowo możesz również zamówić ulotki, plakaty czy zakładki do promocji Twojej książki.

Usługi marketingowe

Najważniejsza jest reklama i marketing. Bez tego nikt o Tobie nie usłyszy, ani nie kupi Twojego tekstu. Jako specjaliści w marketingu i reklamie mamy  szereg narzędzi i kontaktów umożliwiających autorowi dotarcie do czytelników i mediów.

Usługi dystrybucyjne

Dystrybucja to także ważny element oferty. Współpracujemy z wieloma hurtowniami i instytucjami sprzedażowymi (księgarnie stacjonarne, internetowe, biblioteki, sieci księgarskie, sieci handlowe).

Tłumaczenia

Przetłumaczymy Twoją publikację na dowolny język, jak również poddamy ją redakcji native speakera – tak, aby skutecznie przemówiła do wyobraźni Twoich czytelników. Dysponujemy znakomitym przygotowaniem merytorycznym, precyzyjnym warsztatem translatorskim oraz nadzwyczaj lekkim piórem – innymi słowy mamy wszystko to, czego potrzebujesz.

Sprawdź Nasze Usługi :

Działamy na terenie całej Polski

kontakt@gapamarketing.pl

+48 510 93 44 00

Przewiń do góry